KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9502120
nr 950 2120
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, Signerad -92, Kafka, 40x29
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 23 mars 2015
kl 19:19:35
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr